Mustafa Dutar Grup | Elektrik Taahhüt, Tarım ve Hayvancılık, Yatay Sondaj | Hizmetler, Kapsamlı Bakım İşleri, Enerji Nakil Hatları, Küçük Ek Tesis Yapım İşleri, Reaktif Güç Kompanzasyon Tesisi, Proje Taahhüt ve Danışmanlık HizmetleriAlçak Gerilim – Orta Gerilim Dağıtım ŞebekeleriCadde, Sokak & Orta Refüj Aydınlatma Tesisleri,
×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
Mustafa Dutar Grup’a ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva
İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Şirket amaçlarının gerçekleşmesi için insan unsurunun belirleyiciliğine inanarak insan kaynakları politikamızı önce insan yaklaşımı çerçevesinde oluşturduk. Bu çerçevede, insan kaynakları temel politikamız, çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat ve katkı sağlayan sistem ve uygulamalarla, onların motivasyonları, iş tatmini ve mutlulukları ile birlikte verimliliğimizi arttırmaktır. İnsan Kaynakları Misyonu Modern İnsan Kaynakları sistemlerini hayata geçirerek, insan kaynağımızı geliştirmek ve nitelikli iş gücü tarafından tercih edilen bir firma haline gelmektir. İnsan Kaynakları Vizyonumuz İnsana değer vererek ve en önemli sermayenin çalışanlarımız olduğu gerçeğiyle hareket ederek, insan kaynağımızı geliştirmek, kariyer hedeflerine hazırlamak ve sonuç olarak başarılı çalışanlar ile şirket hedeflerine ulaşılmasına en büyük desteği vermektir.

Ana Hedeflerimiz:
• Değişime ve yeniliğe açık,
• Öğrenen ve sürekli kendini geliştirme çabası gösteren,
• Takım ruhu ve biz bilinc ile hareket ederek çabalarını kişisel performansın yanında şirket performansına yansıtan bir çalışan profili yakalamak ,
• Grup şirketlerimizin tümünde toplam kalite yönetimini hayata geçirmek,
• Çalışanlarımızın aidiyet duygularını güçlendirmek için onlara sağlanan gelişim olanakları ile, performansa dayalı ücret ve kariyer fırsatlarını şirket imkanlarına paralel olarak iyileştirmektir.

Değerlerimiz 
Önce insan yaklaşımı çerçevesinde;
• Çalışanların insanlık onurlarına saygı duyar onlara güvenir, takdir eder ve başarıyı paylaşırız.
• Çalışanların kişisel bilgilerinin gizliliğine önem veririz.
• Sürdürülebilir bir gelecek için; çalışanlarımızın sağlık ve güvenlikleri başta olmak üzere tüm sorumluluklarımızı yerine getiririz.

İş Fırsatlarımız

Staj Fırsatlarımız

Staj Politikamız Şirketimizde potansiyel çalışan olarak değerlendirdiğimiz öğrenciler için iş ortamını tanımalarının yanı sıra gelişim olanakları da sağlamayı hedefliyoruz. Meslek lisesi ve üniversite öğrencilerini staj programlarına dahil ediyoruz. Meslek lisesi ya da üniversitelerden başarılı öğrencilerin seçilerek şirkete kazandırılmalarını ve şirketin iş gücü ihtiyaçları için hazır, sistemi bilen iş gücü havuzunun oluşturulmasını hedefliyoruz.

Kariyer.net

kariyer.net için tıklayınız.

MUSTAFA DUTAR Endüstri-İnşaat-Elektrik-Otomotiv-Tarım-Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Dinamik yapımız,
yenilikçi bakış açımız,
yarım asıra varan tecrübemizle
enerjiye yön veriyor,
bizi tercih eden kurumlara
nitelikli hizmet sunuyoruz

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA